logo Сумський Палац
дітей та юнацтва

04 грудня 2023 р. 14:46

У Сумському Палаці дітей та юнацтва відбувся ярмарок, на якому були представлені вироби вихованців на новорічно-різдвяну тематику

Напередодні Дня Святого Миколая в Сумському Палаці дітей та юнацтва відбувся ярмарок, на якому були представлені вироби вихованців на новорічно-різдвяну тематику. Розмаїттю виробів та дитячій фантазії не було меж: ялинкові прикраси, янгелики, виконані з різних матеріалів, керамічні іграшки, серветки та доріжки і ще багато іншого.

Детальніше
04 грудня 2023 р. 14:26

Вихованці Палацу посіли призові місця у ІІ Відкритому Всеукраїнському творчому інклюзивному фестивалі «Натхнення без кордонів»

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів», метою якого є популяризація та підтримка інклюзивної творчості дітей та молоді з особливими потребами. Конкурс відбувався у п’яти номінаціях різних видів мистецтв.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» було представлено 400 творчих робіт, виконаних у різноманітних техніках. Серед них – вироби вихованців відділу декоративно-прикладної творчості Сумського Палацу дітей та юнацтва, які продемонстрували високий професіоналізм та художній смак.

Детальніше
30 листопада 2023 р. 14:22

Країні дитинства під назвою "Малюк" цьогоріч виповнюється 30 років...

Світ дитинства унікальний та неповторний. Враження дитинства залишаються в пам'яті людини назавжди й тому Палац дітей та юнацтва потурбувався, щоб маленька особистість, яка вступає в життя та робить невпевнені кроки нескінченними сходинками пізнання себе і світу, подолала ці перші сходинки з радістю та задоволенням. Для цього й був створений незвичайний острів, на якому оселилось щасливе усміхнене дитинство – Школа раннього розвитку дитини "Малюк".

Детальніше
28 листопада 2023 р. 13:20

Вихованці вокальної студії SoloWay посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі "Зоряний хіт" (м. Полтава)

26 листопада вокальна студія SoloWay продемонструвала високий рівень підготовки вокалістів на Всеукраїнському конкурсі "Зоряний хіт" у місті Полтава. У складі журі були відомі композитори та виконавиці, зокрема, Наталія Май та Тетяна Садохіна.

Детальніше
25 листопада 2023 р. 17:10

Народному вокально-хоровому колективу «Мозаїка» 13 років…

Народному вокально-хоровому колективу «Мозаїка» 13 років… У 2016 році колектив отримав звання зразкового колективу, а у 2021 році отримав почесне звання народного художнього колективу! Сьогодні в «Мозаїці» 77 вихованців віком від 4 до 21 року, які пізнають чарівний і невичерпний світ пісенного мистецтва.

Детальніше
23 листопада 2023 р. 16:52

Вітаємо Уляну Козіну та керівника Майстерні художньої вишивки та бісероплетіння Наталію Бабенко з перемогою в конкурсі «Всесвіт очима дитини - 2023»

23 листопада на Арт-території сумської міської центральної бібліотеки ім. Т.Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу дитячої творчості «Всесвіт очима дитини – 2023», серед яких вихованка народного художнього колективу Майстерня художньої вишивки та бісероплетіння Уляна Козіна (керівник – Наталія Володимирівна Бабенко).

Детальніше
23 листопада 2023 р. 13:57

У рамках ХХVІІ Меморіалу відбувся щорічний Концерт пам’яті друзів

19 листопада 2023 року в Конгрес-центрі Сумського державного університету зібралися туристи, альпіністи, орієнтувальники, барди нашого міста (а це понад 100 учасників) на підсумковий захід ХХVІІ Меморіалу пам’яті друзів – Концерт Пам’яті.  Паненко Віра Андріївна, зав. відділу туризму, спорту та фізичного розвитку КЗ Сумський ПДЮ, стала організатором заходу. Великий історичний відеоматеріал, фотографії, слайди, які були підготовлені, надали повну інформацію про людей, які розвивали туризм, альпінізм, спортивне орієнтування в Сумській області. Усі присутні віддали шану туристам, альпіністам, орієнтувальникам, які загинули в період воєнних дій 2014-2023 років, згадали всіх, хто прославляв наш регіон під час походів, сходжень та змагань. Вшанували пам’ять тих, хто пішов із життя, піснями сумських бардів й аматорського колективу с. Юнаківка.

Детальніше
21 листопада 2023 р. 16:01

21 листопада відбулося урочисте відкриття персональної виставки "Паперове мереживо Сумщини" Валентини Миколаївни Коздровської

21 листопада відбулося урочисте відкриття персональної виставки "Паперове мереживо Сумщини" заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії Валентини Миколаївни Коздровської з нагоди її ювілею.

Детальніше
21 листопада 2023 р. 10:25

Колектив Палацу щиро вітає Валентину Миколаївну Коздровську з ювілеєм!

21 листопада свій ювілей відзначає керівник народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтва», відмінник народної освіти, керівник гуртка-методист, заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії Валентина Миколаївна Коздровська.

Детальніше
16 листопада 2023 р. 11:59

Педагоги організаційно-масового відділу взяли участь в авторському ігровому інтенсиві «ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА»

15 листопада до міста Суми завітав неймовірний творчий дует Наталії Мієдінової, відомої в Україні як «Тьотя Панда» та Вадима Мірошниченка. У партнерстві з ГО «Агенція «Креативна Сумщина» вони вперше презентували «ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА» – авторський інтенсив Наталії Мієдінової з ігрової майстерності.

Детальніше