logo Сумський Палац
дітей та юнацтва

Східні єдиноборства

Розклад

І група

ІІ група

Олександр Миколайович Шевченко

керівник гуртка, володар чорного поясу 3-й дан з кіокушинкай карате, має вищу кваліфікаційну тренерську категорію

Стиль Кіокушинкай карате був створений у післявоєнні роки ХХ століття легендарним майстром Масутацу Оямою на противагу безконтактним школам і власне принципу "карате без контакту". Демонструючи потужність карате, кіокушин поступово завоював популярність у багатьох країнах світу, а згодом став основою для деяких контактних стилів єдиноборств.

Кіокушинкай карате ставить перед своїми шанувальниками надзвичайно високі вимоги, оволодіння якими передбачає серйозну атлетичну підготовку. Загалом сучасна система підготовки спортсмена-єдиноборця – складна з багатьма чинниками, мета, завдання, засоби, методи організаційні форми, матеріально-технічні умови якої спрямовані на забезпечення досягнення спортсменом найвищих спортивних показників. Вона охоплює безпосередньо тренувальну та змагальну діяльність спортсменів.

Гурток зорієнтований на дітей віком від 7 до 16 років та працює за програмою фізкультурно-спортивного напряму.

Навчальна програма гуртка початкового, основного та вищого навчальних рівнів передбачає 8 років навчання:

Заняття перших двох років спрямовані на розвиток основних фізичних якостей дітей, ознайомлення їх із базовими спортивними поняттями, основами техніки Кіокушинкай карате, особливостями основних стійок та переміщення в них, залучення вихованців до систематичного заняття фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров'я та створення фундаменту у подальшому тренувальному процесі.

Під час навчання за основним рівнем відбувається розширення знань щодо тренувального процесу, засвоєння технічних вправ, які застосовуються у східних єдиноборствах, вправ тактико-технічної підготовки, що дозволяють досягти вищих результатів на шляху до вивчення бойових мистецтв. Створюється міцний фундамент високої технічної підготовленості вихованців.

Протягом навчання за вищим рівнем поглиблюється засвоєння вправ тактико-технічної підготовки, розробляються тренувальні цикли з урахуванням виходу на максимальний рівень спортивної форми до змагань, вихованці беруть активну участь у змагальній практиці.

Основні завдання системи підготовки:

Кожне навчально-тренувальне заняття має свою структуру та особливості: усе починається з ритуального привітання, далі – розминка. Основна частина тренування складається з базової техніки та спарингової підготовки. Вихованцям гуртка також даються завдання на самопідготовку, не менш важливими є вправи з відновлення дихання. Заняття проводяться в зручному та безпечному спортивному залі. 

Вихованці гуртка беруть участь у змаганнях різних рівнів та виборюють призові й перші місця на Кубках і Чемпіонатах України.

Вихованці гуртка «Східні єдиноборства» кажуть, що заняття для них це: «Уміння постояти за себе», «Це справжнє карате» і «Це те, що робить мене сильнішим та кращим». Якщо це й про вас – гурток «Східні єдиноборства» – це саме те, що вам потрібно.