logo Сумський Палац
дітей та юнацтва

Козацький двобій

Розклад

І група

ІІ група

Олександр Миколайович Шевченко 

керівник гуртка, володар чорного поясу 2й дан з кіокушинкай карате, має вищу кваліфікаційну тренерську категорію

Козацький двобій – це український національний вид єдиноборства, що поєднує ударні техніки руками й ногами з технічними прийомами боротьби (захоплення, кидки, підніжки, підсічки, больові прийоми тощо), завдяки чому спортсмен може максимально ефективно впливати на суперника під час спортивного поєдинку задля досягнення переможного результату. Водночас козацький двобій – це система морально-психологічного та національно-патріотичного виховання, що формує у спортсменів якості, необхідні як для досягнення власних життєвих цілей, так і для виконання завдань загальнодержавного значення.

Гурток зорієнтований на дітей віком від 6 до 16 років та працює за програмою фізкультурно-спортивного напряму.

Групи козацького двобою працюють за програмою, затвердженою МОН України, що передбачає 8 років навчання за початковим, основним та вищим навчальними рівнями:

Заняття перших двох років спрямовані на розвиток таких фізичних якостей, як швидкість, сила, спритність, гнучкість, точність, стійкість, Вихованці ознайомлюються з базовими спортивними поняттями, основами техніки ударів, кидків, больових прийомів, особливостями основних стійок та переміщення в них, засвоюють базову техніку ударів ногами на різних рівнях. Вихованці систематично залучаються до участі в змаганнях.

Під час навчання за основним рівнем відбувається розширення знань про різні техніки ударів та ударні серії, відпрацьовуються удари руками, ногами та використання ударних серій.

Протягом навчання за вищим рівнем поглиблюється засвоєння техніки кидків, задушливих прийомів та поєднання їх із технікою ударів.

Основні завдання системи підготовки:

Вихованці гуртка брали участь і виборювали призові й перші місця на Кубках і Чемпіонатах України, чемпіонатах Європи та світу.

У 2019 році сім вихованців гуртка стали кандидатами в майстри спорту України з козацького двобою.

Запрошуємо до гуртка, в якому створюються умови для формування фізичної культури, спортивних навичок вихованців засобами козацького двобою.