logo Сумський Палац
дітей та юнацтва

Студія інтелектуального розвитку "INTEL-LAND"

Розклад

1, 2, 3 класи

1, 2 класи

2, 3 класи


Інтегрований курс для дітей 6-9 років (1-3 клас) студії інтелектуального розвитку «INTEL-LAND» включає в себе заняття:

Заняття студії проходять: 

Старовойтова Наталія Семенівна проводить заняття з Українознавства:

Весело і легко через ігрові вправи вихованці оволодівають українською мовою, знайомляться з традиціями та історією України. Вихованці отримують друковані матеріали для роботи на занятті та подальшого закріплення вдома.

Старовойтова Наталія Семенівна

Пашкова Тетяна Сергіївна проводить заняття з Easy English (Легка англійська) та сприяє кращому засвоєнню англійської мови на рівні початкової школи.

Надає елементарні навички усного діалогічного та монологічного англійського мовлення, знайомить з основами граматики, виробляє в дітей навички правильної вимови англійських звуків і правильної інтонації висловлювання.

Заняття проходять переважно в ігровій формі із застосуванням відео, фрагментів мультфільмів, англомовних фізкультрозминок, ігор, з використанням роздаткового дидактичного матеріалу, конструкторів LEGO.

На 2 і 3 роках навчання практикуються заняття за персональними комп’ютерами. Вихованці отримують друковані матеріали для роботи на занятті та подальшого вивчення і повторення вдома.

Пашкова Тетяна Сергіївна

Лодатко Ольга Костянтинівна проводить заняття Світ комп’ютерів. Поринути у нього прагне кожна дитина.

Допоможуть їй в цьому заняття, на яких діти вчаться роботі зі стаціонарним комп’ютером, знайомляться з ОС Windows, програмами TuxPaint, Paint, Word, PowerPoint, вчаться працювати в Internet, складати алгоритми та найпростіші програми для виконавців.

Практична складова курсу базується на прикладних розвиваючих програмах, передбачає залучення дітей до дослідницької, проєктної діяльності.

Лодатко Ольга Костянтинівна

Данілова Дар’я Едуардівна проводить заняття Цікава логіка. Вони спрямовані на виховання інтересу до пізнання нового. Педагог розвиває у дітей логічне мислення, вчить аналізувати, досліджувати, робити висновки.

На заняттях вихованці вчаться розв'язувати ребуси, кросворди, головоломки, шаради, анаграми, сканворди, конструюють з LEGO, Танграмом, грають у логічні ігри, залучаються до участі у колективних проєктах.

З метою оперативної роботи у Viber створена група Intel-Land для батьків вихованців студії тел. +380 95 21 81 441.

Сторінка колективу у Facebook