Мистецтво
Спів

Вокальна студія “SoloWay”

Марина Володимирівна Велітченко

керівник студії

Вокальна студія “SoloWay” – молодий, креативний творчий колектив нашого Палацу, що розпочав свою діяльність у 2021 році. Творчу та дружню атмосферу колективу забезпечує засновниця та керівник студії, vocal-coach, співачка, магістр музичного мистецтва, володарка премії “Мистецькі сходи Сумщини”, переможниця конкурсу СМР “Молодіжна еліта-2022” Марина Велітченко.

Студія працює за напрямком естрадного вокалу та використовує у своїй діяльності різноманітні синтези естрадного мистецтва (поп-соул, поп-рок, фолк-поп та інші).

Вокальні заняття студії проходять у різних формах: групових, малих вокальних формах, індивідуальні заняття.

Сучасний підхід до освітнього процесу, авторські методики викладання, постійна сценічна практика робить вокальну студію “SoloWay” унікальною. Учасники колективу систематично працюють в професійній студії звукозапису, мають кілька власних відеокліпів. Заняття у студії дають можливість кожній дитині відчути себе зіркою.

За короткий проміжок часу роботи колективу юні вокалісти відзначилися перемогами на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах вокального мистецтва. “SoloWay” є постійним учасником найяскравіших культурно-мистецьких заходів, концертів міста та області.

Запрошуємо до нашої співочої родини дітей та молодь віком від 7 до 21 року.

“SoloWay” – це твій співочий шлях.

Сторінка колективу в Instagram