Акторська майстерність
Мистецтво

Артшкола «ShowK»

Розклад

І група (початковий рівень)

  • середа: 15:30 – 16:15
  • п’ятниця: 15:30 – 16:15

ІІ група (основний рівень)

  • середа: 16:30 – 18:00
  • субота: 10:30 – 12:00

Ксенія Юріївна Купрієнко

керівник гуртка

Сценічне мистецтво – це вид художньої творчості, в якій образне відображення життя досягається через сценічну дію, поєднання різних видів творчої діяльності (сценічна і сценарна майстерність, пластика, сценічна мова і культура, пошукова робота, іміджелогія, блогінг тощо), які спрямовані на покращення мовлення, пластичності, подолання м’язових затисків, внутрішніх скутостей і страху публічних виступів; розвиток уяви, фантазії, критичного мислення; пошук якісного, актуального контенту для висвітлення у соціальних мережах, знімання цікавих, змістовних відеороликів тощо.

Гурток зорієнтований на дітей віком від 8 до 16 років та працює за програмою художньо-естетичного напряму.

Навчальна програма гуртка початкового та основного навчальних рівнів передбачає 2 роки навчання:

  • 1-й рік – початковий рівень – 2 год. на тиждень;
  • 2-й рік – основний рівень – 4 год. на тиждень.

Заняття початкового рівня передбачають ознайомлення дітей з основами сучасного театрального мистецтва, жанрами дитячої художньої літератури, підготовчим процесом до виступів перед аудиторією або камерою. Заняття спрямовані на соціалізацію і виявлення творчо обдарованих дітей, формування практичних навичок зі сценічного мистецтва, покращення пам’яті, дикції, мовлення, фізичного і психічного здоров’я, подолання м’язових затисків, скутості на сцені.

Під час навчання за основним рівнем вихованці опанують жанри театрального і сценічного мистецтва, формат “блогінгу”, етично-естетичні норми поведінки у колективі, на сцені та перед камерою; познайомляться з особливостями роботи актора і ведучого заходів; вчитимуться вправно володіти своїм голосом і пластикою, працювати в команді, писати сценарії ігрових програм і тематичних заходів та підбирати актуальний матеріал для опрацювання.

Колектив бере активну участь у мистецьких конкурсах і фестивалях. Першу нагороду саме у ролі ведучих здобули на Всеукраїнському відкритому фестивалі-майстерні «Адреса дитинства – Гра» за найкреативнішу ідею і відеороботу проведення свята в «несвяткових умовах».

Натхненна участю і певними здобутками дітей, Ксенія Юріївна бере участь у всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах як сольна виконавиця, де здобуває призові місця. Зокрема, у 2023 році здобула перемогу в міському конкурсі «Молодіжна еліта» у номінації «культурно-мистецька діяльність».

Життєве кредо: “Сцена – моє життя, мікрофон – найліпший друг, глядачі – енергія, діти – стимул, а робота – моє натхнення, тому що кожного дня я роблю хоча б одну дитину щасливішою і талановитою!”

Особливістю авторської навчальної програми, за якою працює гурток, є інтеграція сучасних видів сценічного мистецтва з різними галузями знань; можливість співпраці з закладами освіти різних рівнів і спрямувань, мистецькими та культурними установами; участь у масових заходах, мистецьких конкурсах, фестивалях тощо.

Тож ласкаво просимо до творчої майстерні юних талантів! Сяяти може кожен! Сяймо разом!

Сторінка колективу в Instagram