24 Квітня 2024 р. 14:49

23 квітня відбулося відкриття звітної виставки робіт вихованців народного художнього колективу Студії образотворчого мистецтва “Країна мистецтва”, яка присвячена 40-річчю Студії

23 квітня відбулося відкриття художньої виставки «З Україною в серці». Ця виставка – творчий звіт народного художнього колективу Студії образотворчого мистецтва “Країна мистецтва”, що присвячений 40-річчю створення колективу. Понад 20 років роботу студії очолює  заслужений майстер народної творчості України  Коздровська Валентина Миколаївна. Поряд з нею працює колектив молодих талановитих педагогів-художників – Діжевська Людмила Володимирівна, Гаранжа Анна Володимирівна, Шерстюк Дар’я Олександрівна, Федорова Анастасія Петрівна. Сьогодні студія налічує понад 300 вихованців віком від 5 до 18 років.
На виставці презентовано художній доробок вихованців трьох навчальних рівнів, серед яких роботи з живопису, графіки, станкової та декоративної композиції. Кожна робота виконана з великою любов’ю і художнім смаком. Переважають теми українських свят і обрядів, пейзажі рідного краю,  натюрморти й портрети, архітектурні пам’ятки міста.  Частина робіт присвячена рідному Палацу, одному з найстаріших позашкільних закладів України, що відзначає в цьому році своє 90-річчя. Кожний автор творить у своїй улюбленій техніці, що демонструє творчі уподобання юних художників, серед яких «гратаж», «акватипія», «аерографія», «ебру», акварельний та олійний живопис, змішані техніки.
З ювілеєм та з нагоди відкриття виставки педагогів, вихованців, їхніх батьків та усіх присутніх привітав директор Сумського Палацу дітей та юнацтва Сергій Володимирович Маковецький. На відкриття виставки завітали поважні гості, які завжди підтримують талановитих і прогресивних. Усіх присутніх привітала начальник відділу культури Сумської міської ради, заслужений працівник культури України Наталія Олексіївна Цибульська, яка наголосила на вагомому внеску Студії у розвиток талановитої молоді Сумщини та високих досягненнях її вихованців. Ювілярів привітав і голова Сумської обласної організації Національної спілки художників України, заслужений художник України Іван Іванович Гапоченко. Цінною та важливою була присутність на виставці відомого сумського художника Володимира Яковича Ратнера, який створив Студію образотворчого мистецтва “Країна мистецтва” ще 1984 року.
Народний художній колектив Вокально-хоровий колектив “Мозаїка” подарував свої творчі номери.
Талановиті вихованці Студії нагороджені Грамотами та подарунками.
Насолодитися витворами мистецтва, що представлені на виставці «З Україною в серці», можна з 23.04 до 05.05.2024 року в Сумській міській галереї. Мріємо, творимо, примножуємо, працюємо задля щасливого, успішного майбутнього.
Можливо, це малюнок: товстий лорі та текст «PROMOTION AGENCY SUMY 23/04 23 05/05 сумська мська галерея ВУЛ. соборна,27 พลิาดล 3 3 украйною в серци вихованц! народной СТУДЙ образотворчого мистецтва <крайна мистецтва» Сумського палацу дитей та юнацтва живопис ВХД вильний»
Переглянути фото відкриття виставки можна за покликанням: https://mega.nz/folder/BXMjhQgJ#LM_9mk6mplE7MWOHr3S_nw  

#ПДЮ_90