23 Квітня 2024 р. 15:43

Тиждень знань з ОБЖД: день 2

Другий день Тижня знань з ОБЖД у Палаці пройшов не менш насичено.

На заняттях з “Музичної абетки” у Школі раннього розвитку дитини “Малюк” провели гру “Безпечна та небезпечна ситуація.” Ознайомилися з правилами мінної безпеки з песиком Патроном, згадали про небезпечні предмети та знахідки.

Вихованці народного художнього колективу Театр юних «Шпаківня» були залучені до перегляду мультфільму, інтерактиву (питання-відповідь) на теми: “Мінна безпека”, “Порядок дій в надзвичайних ситуаціях”, “Засоби захисту органів дихання та шкіри” (керівник гуртка Бабенко В.І.)

У народному художньому колективі Вокальний ансамбль “Труля-ля-та” відбулися гра-квест, навчальна бесіда та перегляд мультфільму “Безпека на дорозі”, “Безпека під час повітряної тривоги (план і послідовність дій)”, “Інфекційні хвороби (безпека та профілактичні заходи)” (керівник гуртка О.В. Сай).

Вихованці гуртка “Математичний простір” (керівник гуртка Л.М. Голубченко) взяли участь у бесіді на тему: “Про ядерну і хімічну зброю. Правила поведінки при їх застосуванні ворогом” та переглянули навчальне відео “Алгоритм дії при хімічній атаці” (https://www.youtube.com/watch?v=s7G91MpZJ7Y&t=11s).

У гуртку “IT START” (керівник гуртка І.В. Голик) відбулася бесіда на тему: “Безпека життєдіяльності”, а після перегляду навчального відео (https://www.youtube.com/watch?v=pnYHfuxoYSs) діти були залучені до вікторини.

Сьогодні в межах Тижня знань з ОБЖД методист ОМК НМЦЦЗ БЖД Сумської області, спеціаліст вищої категорії Чвалун Сергій Володимирович проводив заняття на тему “Мінна безпека”.