30 Листопада 2023 р. 10:06

Країні дитинства під назвою “Малюк” цьогоріч виповнюється 30 років…

Світ дитинства унікальний та неповторний. Враження дитинства залишаються в пам’яті людини назавжди й тому Палац дітей та юнацтва потурбувався, щоб маленька особистість, яка вступає в життя та робить невпевнені кроки нескінченними сходинками пізнання себе і світу, подолала ці перші сходинки з радістю та задоволенням. Для цього й був створений незвичайний острів, на якому оселилось щасливе усміхнене дитинство – Школа раннього розвитку дитини “Малюк”.

Її історія створення сягає 1993-1994 навчального року. Це серйозний досвід, довгий, складний, наполегливий, але радісний шлях щоденної клопіткої праці з малечею, батьками, колегами. “Малюк” – гордість Палацу, а наш заклад вабить дітей відсутністю примусу, свободою вибору гуртків. Заняття в Палаці дають змогу дітям не тільки набути умінь і навичок, а й створюють умови для розвитку здібностей, інтелекту дітей, сприяють духовному самовдосконаленню та готують до життя.

Цьогоріч Школа раннього розвитку дитини “Малюк” відзначає своє 30-річчя. Вона є домівкою поколінь, місцем, де завжди розуміють і поважають дитину, забезпечують малечі щасливе дитинство, задовольняють дитячі потреби, надихають на творчість, відкривають дивовижний світ, вчать добру…

Від щирого серця вітаємо кожного вихованця, кожного педагога, кожну родину, всіх, хто був причетний до створення та роботи Школи раннього розвитку дитини “Малюк” та зичимо міцного здоров’я, добра, щасливого життя під мирним небом України. Низький уклін керівнику “Малюка” Валентині Іванівні Одержеховській за роки відданої роботи.

Відеопривітання до перегляду за покликанням