13 Травня 2024 р. 15:47

Результати міської акції – квесту-спільнодії “Ми діти твої, Плането”

З 8 по 26 квітня 2024 року Управління освіти і науки Сумської міської ради та комунальний заклад Сумський Палац дітей та юнацтва провели у заочному форматі квест-спільнодію «Ми діти твої, Плането», присвячену Дню Землі та міському місячнику з благоустрою. У квесті взяли участь учні, вихованці, педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської міської територіальної громади.

Акція мала на меті актуалізацію проблеми збереження навколишнього середовища, сприяння формуванню у молодого покоління гуманістичних цінностей та віри в те, що світ можна змінити на краще.

Квест-спільнодія складався з трьох етапів:

1 етап під назвою «Знати землю»: учасникам квесту було запропоновано розгадати дві вікторини та один кросворд про Землю на платформі LearningApps.

2 етап «Зберігати землю»: учасники акції взяли посильну участь в упорядкуванні та прибиранні міста, сфотографувавши процес праці – локацію ДО прибирання та ПІСЛЯ.

3 етап «Любити землю» учасники записали невеличке відео на тему «Дякую тобі, матінко Земле!».

Загалом у квесті-спільнодії  «Ми діти твої, Плането!» взяли участь 27 закладів освіти Сумської міської територіальної громади. З них 12 пройшли всі три етапи.

Результати міської акції відображені на однойменному сайті.

Пропонуємо переглянути відеорепортаж про квест-спільнодію «Ми діти твої, Плането»

#ПДЮ_90