20 Лютого 2024 р. 13:41

Старший хор народного Вокально-хорового колективу “Мозаїка” отримав гран-прі у XVI Міжнародному фестивалі-конкурсі “УКРАЇНА ОБ’ЄДНУЄ СВІТ”

Народний Вокально-хоровий колектив “Мозаїка” взяв участь у XVI Міжнародному фестивалі-конкурсі “УКРАЇНА ОБ’ЄДНУЄ СВІТ”, що відбувався онлайн (м. Київ). Старший хор колективу відзначений найвищою нагородою – гран-прі.

Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури та інформативної політики України, благодійного фонду “Україна об’єднує світ” та мав на меті популяризувати дитячу творчість, надати дітям та підліткам можливості для самовираження, творчого спілкування, виявити таланти та познайомити з різними зразками світової, національної культури й мистецтва, підвищити творчу активність дітей і підлітків.

Компетентне та високоповажне журі на чолі з Адою Роговцевою (Герой України, народна артистка України) відзначило конкурсну роботу вихованців “Мозаїки” високими балами.

Вітаємо наших талановитих вихованців та педагогічний колектив “Мозаїки” з високими досягненнями. Зичимо нових злетів та перемог.