24 Квітня 2024 р. 16:14

Тиждень знань з ОБЖД: день 3

У Палаці дітей та юнацтва триває Тиждень знань з ОБЖД.

У Центрі ігрової підтримки “Ладушки” вихованці разом з педагогами повторили правила безпечної поведінки на дорозі та на згадку про зустріч зробили яскраві саморобки “Світлофор” (керівник гуртка Н.В. Лохоня).

Провели з вихованцями цікаву та захопливу зустріч, присвячену автотранспорту. Малюки вивчили, що належить до автотранспорту та які функції він виконує, пригадали, як світлофор керує дорожнім рухом та навіть спробували себе в ролі водіїв.

Вихованці Школи раннього розвитку дитини “Малюк” разом із керівником гуртка А.М. Лях вивчали правила дорожнього руху та відображали їх на малюнках.

Під час проведення ігрових ситуацій дошкільнята разом із керівником гуртка С.А. Коваленко збирали рюкзачок-помічник та вивчали дорожні знаки.

Вихованці гуртка “Профі з української” переглянули відеопрактикум “Правила надання першої медичної допомоги” та обговорили проблему вчасного надання домедичної допомоги (керівник гуртка Т.М. Сєрих).

24 квітня заняття з гуртківцями Палацу провів Чвалун Сергій Володимирович  (методист ОМК НМЦЦЗ БЖД Сумської обл., спеціаліст вищої категорії) на теми: “Бойові дії у вашому місті”, “Правила поведінки на блокпосту”.

Культорганізатори організаційно-масового відділу провели зустріч у сімейному клубі “Родинограй” на тему “Здоровенькі будьмо”. В ігровій формі весело і цікаво з вихованцями школи “Малюк” та їхніми батьками з’ясовували, що означає дбати про своє здоров’я. Весела зарядка, музичні вітаміни, пізнавальна вікторина, руханки, естафети допомогли розкрити тему здоров’я й отримати позитивні емоції.