25 Квітня 2024 р. 14:52

Тиждень знань з ОБЖД: день 4

25 квітня в межах Тижня знань з ОБЖД відбулася зустріч працівників Палацу із представником Товариства Червоного Хреста України, тренером – Гнібідовим Олександром Юрійовичем (головний фахівець Департаменту першої допомоги Товариства Червоного Хреста України) щодо надання першої долікарської допомоги. Фахівець докладно ознайомив з алгоритмом дій у ситуаціях, коли хтось потребує невідкладної допомоги. Відповів на всі запитання працівників закладу. Розібрали ситуацію, коли потерпілий знаходиться без свідомості та не дихає. Працівники Палацу мали можливість попрактикуватися на манекені надавати першу серцево-легеневу реанімацію.

Вихованці Палацу теж долучилися до зустрічі з тренерами Товариства Червоного Хреста України, під час якої отримали знання з основ надання першої долікарської допомоги.

У Студії ОМ “Країна мистецтва” провели виховну годину “День Цивільного захисту” (керівник гуртка Л.В. Діжевська).

Вихованці Майстерні “Художня кераміка” переглянули мультфільм “ПЕС ПАТРОН: правила поводження на замінованих територіях” (керівник гуртка М.Ю. Базіна).

Керівник гуртка А.П. Федорова разом із вихованцями Студії ОМ “Країна мистецтва” організувала виставку дитячих малюнків “Безпека понад усе!”.

Педагоги народного художнього колективу Вокальний ансамбль “Труля-ля-та” для своїх вихованців підготували гру-квест, провели навчальну бесіду та організували перегляд мультфільму щодо безпеки на дорозі, безпеки під час повітряної тривоги (план і послідовність дій) та інфекційних хвороб (безпека та профілактичні заходи) (керівник гуртка О.В. Сай).

Народний художній колектив Вокально-хоровий колектив «Мозаїка» обговорили питання безпеки життєдіяльності як вимоги сьогодення (керівник гуртка Г.Л. Паненко) та переглянули мультфільм на тему: “Правила поводження з незнайомими людьми та правила поведінки на вулиці” (керівник гуртка Л.М. Ільченко).

Проведено бесіду та відео-вікторину з вихованцями гуртка IT START “Безпека життєдіяльності” (https://www.youtube.com/watch?v=pnYHfuxoYSs) (керівник гуртка І.В. Голик).

Керівник гуртка Ю.В. Ніконенко на занятті з англійської мови зосередила увагу дітей на темі “Health and body care” (“Здоров’я і догляд за тілом”) та переглянули відео “Правила гігієни” (https://www.youtube.com/watch?v=UFNn3WLk3Ds).

Педагоги відділу інформаційно-методичного супроводу провели конкурс презентацій, малюнків, колажів, плакатів на тему: “Я в безпечному світі”.

У Центрі ігрової підтримки “Ладушки”педагоги обговорили з вихованцями тему збереження здоров’я. З’ясували важливість дотримання правил особистої гігієни та вживання корисної їжі. А ще допомогли подолати страхи відвідування лікаря (керівник гуртка Н.М. Мельник).

У Вокальній студії “SoloWay” пройшло обговорення теми “Твоя безпека у твоїх руках” та “Надзвичайна вікторина” у відеоформаті (керівник гуртка М.В. Велітченко).