23 Квітня 2024 р. 15:36

Тиждень знань з ОБЖД: день 1

У Школі раннього розвитку дитини “Малюк” Тиждень з ОБЖД розпочався жваво та цікаво. Діти з керівником гуртка Світланою Анатоліївною Коваленко здійснили подорож до школи “Світлофора Грайлика”. Згадали правила безпеки на дорозі за допомогою гри “Ми – пішоходи, водії, пасажири”.

На занятті “Я пізнаю Світ” під керівництвом Ірини Володимирівни Чаус малюки обговорили правила безпечної поведінки.

На занятті з Музичної абетки (керівник гуртка Лариса Іванівна Ніколаєнко й акомпаніатор Олена Леонардівна Гонор) вивчили нову пісню про трьох поросят, повторили правила поведінки під час повітряної тривоги та пограли в ритмічний оркестр.

Безпека дитини – передусім! На заняттях з “рухливих ігор” формуємо у дітей свідоме ставлення до власного життя і безпеки. Навчаємо вихованців правильно діяти в небезпечних ситуаціях. Граючись, вихованці ознайомилися з правилами поводження з незнайомими предметами. Керівник гуртка Інна Сергіївна Демченко та акомпаніатор Алла Леонідівна Сапфірова провели ігрову естафету “По слідах гуляємо, небезпеку оминаємо”.

У гуртках відділу інформаційно-методичного супроводу відбулися такі заходи:

  • Бесіда “Мінна безпека. Смертельні “подарунки” війни” (керівник гуртка Л.Б. Василенко)
  • Квест “Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами» (керівник гуртка Л.Б. Василенко)(https://www.youtube.com/watch?v=ztEXYOWJF38)
  • Перегляд навчального відео “Пожежна безпека. Поради рятувальників”, обговорення його змісту  та проходження тестування “15 запитань з пожежної безпеки” (“IT START”, керівник гуртка І.В. Голик)

Тобто перший день Тижня знань з ОБЖД у відділі інформаційно-методичного супроводу був присвячений питанням протипожежної безпеки. Вихованці переглянули навчальне відео про пожежну безпеку, прослухали поради рятувальників, взяли участь у тестуванні та створили креативні презентації на тему “Ти – пожежник”.

У народному художньому колективі Ансамбль сучасного бального танцю “Веселка” організовано перегляд мультфільму та відеоролику фахівця  на тему “Поводження з вибухонебезпечними предметами”, “Цивільний захист – це не жарти, потрібно всім про нього знати” (керівники гуртка Вакуленко І.І., Татаренко Д.С.).

Вихованці народного художнього колективу Хореографічний ансамбль «Радість» були залучені до бесіди-гри із захисниками на тему: “Правила поводження під час повітряної тривоги, вибухів та пожежі” (керівник гуртка Лебідь М.О).

Вихованці народного художнього колективу Театр танцю «Пігмаліон» переглянули мультфільм, обговорили його зміст, пограли та переглянули підготовлений педагогами відеоматеріал на теми: «Патрончик захищає нас», «Правила поведінки під час повітряної тривоги», «Правила поводження з вогнем та на дорогах» (керівники гуртка Артюх В.В., Куцокінь У.С., Маншиліна Г.В.).

Педагоги Студії ОМ “Країна мистецтва” підготували вікторину на тему: “Цивільний захист” (керівник гуртка Шерстюк Д.О.).

Тиждень знань з ОБЖД триває. Далі буде…

#ПДЮ_90