14 Травня 2024 р. 17:16

У межах Тижня безпеки дитини в Україні інспектор зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції у Сумській області Марина Горьковська провела майстер-клас для вихованців Палацу

У межах Тижня безпеки дитини в Україні  інспектор зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції у Сумській області Марина Горьковська провела майстер-клас із виготовлення брелоків зі світловідбивними елементами для вихованців Палацу.

Експерименти щодо видимості пішохода на дорозі у темну пору доби проводилися вже неодноразово. Якщо на вас темний одяг – водій помітить вас лише за 25 метрів. А носіння світловідбивних елементів робить людину видимою з відстані мінімум 140 метрів. Як такий невеликий аксесуар, як брелок чи браслет, може врятувати життя? Все просто – при попаданні світла на поверхню виробу він відбивається у зворотному напрямку, у бік джерела. При цьому не важливо, під яким кутом світло падає на браслет або брелок – ефект буде 100 %. Навіть невеликий аксесуар світитиметься так, що не помітити його неможливо.

Майстер-клас дуже сподобався вихованцям та вкотре звернути увагу дітей на потребі використання таких світловідбивних елементів задля збереження життя та здоров’я.