01 Червня 2024 р. 13:12

У Палаці відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята Управління освіти і науки СМР та КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва  ініціювали проведення Квесту «ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА АКТИВУЮТЬ СВЯТО!» У ньому взяли участь 5 команд, які назвали на кожну літеру слова “СВЯТО”. Учасники пройшли 5 станцій: “Спільнодія”, “Вікторина”, “Я+Я”, “Танець”, “Об’єднання”

Кожна команда йшла своїм маршрутом, а за проходження кожної станції на маршрутний лист наклеювалась одна кольорова літера. П’ять пройдених станцій – і п’ять кольорових літер прикрасили слово СВЯТО!

Усі присутні були запрошені на святковий флешмоб «Лети-лети!», танець якого дітям вдалося розучити на одній зі станцій квесту.

Своїми виступами привітали усіх присутніх вихованці народного художнього колективу Театр танцю “Пігмаліон” та Вокальної студії “SoloWay”.

На свято до Палацу завітала Олена Віталіївна Назаренко, заступниця начальника управління освіти і науки СМР.

Директор Палацу дітей та юнацтва Сергій Володимирович Маковецький з привітальним словом та найкращими побажаннями звернувся до всіх присутніх! Учасники команд квесту та вихованці, які виступили з творчими подарунками, отримали смаколики з нагоди свята!

Вітаємо вихованців Палацу, дітей міста Суми, Сумської області, України з Міжнародним днем захисту дітей. Зичимо зростати у безпеці під мирним небом вільної, незалежної України, займатися в улюблених гуртках Палацу без повітряних тривог у затишних кабінетах закладу. Нехай ваше дитинство буде сповнене щастя, добра, позитивних емоцій та приємних вражень. Перемог, досягнень, здобутків, творчого натхнення вам, діти України!

 

#ПДЮ_90