15 Травня 2024 р. 11:16

У Школі раннього розвитку дитини «Малюк» пройшов Тиждень безпеки дитини в Україні

У Школі раннього розвитку дитини «Малюк» пройшов Тиждень безпеки дитини в Україні.

На заняттях з англійської мови діти закріплювали знання з пожежної  безпеки (керівник гуртка Ю.В.Ніконенко).

Безпека дитини – передусім! На заняттях з рухливих ігор формуємо у дітей свідоме ставлення до власного життя і безпеки. Навчаємо вихованців правильно діяти в небезпечних ситуаціях. Граючись, вихованці ознайомились із правилами поводження з незнайомими предметами.

Під час проведення занять з хореографії діти разом з керівником гуртка І.С.Демченко та акомпаніатором А.Л.Сапфіровою формували навички правильної поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Протягом цього тижня на занятті «Комунікативні ігри» вихованці з керівником гуртка Н.В.Лохонею повторювали правила безпечної поведінки на дорозі та  дорожні знаки.

На  музичних заняттях  керівник гуртка О.Л.Гонор разом з акомпаніатором О.І.Ігнатовською систематизували й узагальнювали знання дітей щодо безпеки в побуті.

Під час виконання малюнку разом з керівником гуртка А.В.Гаранжою навчалися пояснювати правила безпеки, обґрунтовували необхідність застосування їх в екстремальних ситуаціях.

На заняттях «Комп’ютер і я» (керівник гуртка Голик І. В.) закріплювали знання дітей з правил дорожнього руху та поводження з вогнем.