23 Квітня 2024 р. 12:07

Вітаємо народний художній колектив Студію образотворчого мистецтва “Країна мистецтва” із ювілеєм!

Народному художньому колективу Студії образотворчого мистецтва “Країна мистецтва” виповнилося 40 років. За час свого існування Студія об’єднала цікавих талановитих людей, блискучих професіоналів-педагогів, відомих художників і майстрів народного мистецтва, які власним прикладом відданості своїй справі навчають молоде покоління любові до навколишнього світу, до життя, до творчості.

Студія була створена 1984 року відомим сумським художником Володимиром Ратнером і починала свою діяльність з кількох груп студійців молодшого і середнього віку. Через десять років колектив отримав почесне звання “Зразковий художній колектив” і з успіхом підтверджував його кілька разів. У 2011 році Студія отримала найвищу нагороду: їй було присвоєно звання “Народний художній колектив України”.

Понад 20 років роботу Студії очолює Заслужений майстер народної творчості України Валентина Миколаївна Коздровська. Поряд з нею працює плеяда молодих талановитих педагогів-художників – Людмила Володимирівна Діжевська, Анна Володимирівна Гаранжа, Дар’я Олександрівна Шерстюк, Анастасія Петрівна Федорова.

Вітаємо народний художній колектив Студію образотворчого мистецтва “Країна мистецтва” та усіх причетних із ювілеєм! Зичимо нових перемог, здобутків, досягнень та творчого піднесення! Нехай кожен вихованець Студії творить, розвивається та тішить педагогів і батьків своїми творами мистецтва, бо кожна робота виконана з великою любов’ю та художнім смаком.

#ПДЮ_90