28 Червня 2024 р. 21:21

Вітаємо вихованок народної Студії образотворчого мистецтва “Країна мистецтва” з перемогою в Міжнародному конкурсі мистецтв (Болгарія)

Міжнародний мистецький фестиваль «UA Talents SHOW», що проходив у Болгарському місті Кітен з 16 по 23 червня, об’єднав талановитих дітей, що демонстрували свою майстерність із різних видів мистецтва.

Вихованці народного художнього колективу Студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтва» Сумського Палацу дітей та юнацтва Вікторія Пономаренко та Олеся Друзь стали учасниками й переможцями цього фестивалю. Вони представили на розгляд журі колекції робіт із найбільш популярних на сьогодні видів народного мистецтва – писанкарства та вибійки на тканині.

Вікторія Пономаренко займається писанкарством із десяти років. Є учасницею й переможницею численних мистецьких конкурсів, добре опанувала техніку «воскового» письма, створює авторські колекції. На конкурс представила колекції «Зірки» та «Писанки Сумщини», що вирізняються високою майстерністю виконання, художнім смаком, збереженням регіональних мотивів.

Олеся Друзь навчається в студії десять років. Має чимало нагород із живопису та графіки. На конкурс у Болгарії вона підготувала вироби в техніці «вибійка» на тканині, якою почала займатися та представила на розгляд журі декоративні серветки, доріжки, сувенірні торбинки.

Як говорить керівниця студії В.Коздровська, ця техніка зараз дуже популярна серед майстрів України й вихованці колективу теж почали відроджувати цей вид мистецтва.

Протягом семи днів діти мали можливість гарно відпочити, поспілкуватися з однолітками, поділитися своєю майстерністю та отримати позитивні емоції.

Колектив Палацу щиро вітає наших переможців. Зичимо творчого натхнення та щасливого майбутнього! Перемагайте та досягайте!

#ПДЮ_90