27 Травня 2024 р. 12:42

Вітаємо вихованців гуртків туризму Клубу туристів-альпіністів з вибореними призовими місцями на Чемпіонаті Сумської області зі спортивного (пішохідного) туризму

18-19 травня 2024 р. відбувся Чемпіонат Сумської області зі спортивного (пішохідного) туризму. Три команди (12 осіб) вихованців гуртків туризму Клубу туристів-альпіністів (керівник Андросова В.І.),  взяли участь у цих змаганнях. Учасники Чемпіонату проходили три дистанції змагань: «Смуга перешкод» особисто-командна, «Смуга перешкод» командна, «Спортивне орієнтування».

У загальному заліку молодша команда посіла ІІ місце: ІІ місце – особисто-командна «Смуга перешкод»; ІІ місце – «Спортивне орієнтування» (Антоненко Артем посів ІІ місце).

Старша команда виборола ІІ місце: ІІ місце особисто-командна «Смуга перешкод» (Андросов Олександр – ІІ місце, Шавша Кирило – ІІІ місце); ІІ місце вибороли на дистанції командна «Смуга перешкод».

Команда юніорів  посіла ІІІ місце на всіх дистанціях.

Вітаємо наших вихованців гуртків туризму та зичимо натхненно працювати, тренуватися, долати всі перешкоди та досягати успіхів!