31 Травня 2024 р. 14:16

Вітаємо вихованців Клубу туристів-альпіністів та керівника В.І. Андросову з високими результатами на Чемпіонаті України зі спортивного туризму

З 21 по 27 травня  семеро вихованців Клубу туристів-альпіністів Сумського ПДЮ, керівник В.І. Андросова, представляли Сумську область та  змагалися на Чемпіонаті України зі спортивного туризму –  гірський туризм серед дорослих (8 регіонів, 90 учасників)  та серед молодших і старших юнаків (12 регіонів, 106 учасників) на дистанціях ІІ, ІІІ, V класів   у Львівській області. Вихованці Палацу показали достатній рівень підготовки  на змаганнях, пройшли дистанції: Гірські перешкоди, Рятувальні технічні прийоми, Тактико-технічна дистанція.  Бражнік Б., Грінка А. посіли 5 місце (ІІІ кл.) серед 31 команди. Вихованці здобули великий досвід проходження дистанцій на скельному рельєфі.

Підведений рейтинг спортсменів та суддів із гірського туризму за 2023 рік: з 67 спортсменів України, які увійшли до рейтингу,  Грінка А. на 9 місці, Бражнік Б. на 20 місці, а також до рейтингу увійшли молодші вихованці – Грінка І., та Андросов О.

Серед суддів Валентина Іванівна Андросова посіла  ІІІ місце в рейтингу «Кращий суддя з техніки та тактики  змагань з гірського туризму 2023 р.».

Туристи Клубу готові до тренувань та участі в нових змаганнях і походах.