17 Червня 2024 р. 17:19

Високі досягнення вихованців гуртка Східні єдиноборства у змаганнях з кікбоксингу ВТКА – відкрита першість ДЮСШ “Колос”

15 червня у Сумах відбулися змагання з кікбоксингу ВТКА — відкрита першість ДЮСШ “Колос”. Понад пів сотні кікбоксерів 2006 року народження і молодше змагались за звання кращого у своїй віковій та ваговій категорії. Вихованці п’яти спортивних шкіл міста розіграли 27 комплектів медалей.

У змаганнях взяли участь 9 вихованців гуртка Східні єдиноборства. Майже для всіх учасників це був перший крок у змагальній практиці. Мироненко Тімур став першим серед хлопців 8-10 років ц ваговій категорії до 30 кг. Петровскій Кирил посів друге місце в категорії до 45 кг. Шинкаренко Максим посів третє місце серед хлопців 13-15 років в категорії 40-42 кг. Друге місце серед хлопців 15 років посів Шаповал Іван, він спарінгував у категорії 56 кг. Добре виступили й дівчата. Кишко Богдана, Забара Влада і Полунова Діана посіли перші місця у своїх категоріях, Дрозд Міла і Концур Олександра посіли друге місце. Вважаю, що команда виступила достатньо вдало і не тільки враховуючи дебютний виступ. Головне, що обійшлося без травм і діти отримали досвід змагальної боротьби.