13 Грудня 2023 р. 10:09

Здобутки вихованців Клубу туристів-альпіністів на Чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму та Кубку України (м. Львів)

7-10 грудня 2023 р. у м. Львові відбулися Кубок України та Чемпіонат України зі спортивного гірського туризму в залі на штучному рельєфі. Команду Сумської області представляли вихованці Клубу туристів-альпіністів КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва, тренер Андросова В.І. Чемпіонати організовані Міністерством молоді та спорту України, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  та Федерацією спортивного туризму України.

Вихованці клубу Бражнік Богдан, Грінка Артем, Андросов Олександр, Грінка Ілля, Бруєв Максим та Співак Єгор пройшли дистанції змагань та здобули неоціненний досвід участі у змаганнях такого рангу.

Результати Кубку України, в якому змагалися 24 команди:

• зв’язка Бражнік Б. – Грінка І. посіли ІІІ місце на двох дистанціях 4-го та 3-го класу “Гірські перешкоди”;

• зв’язка Андросов О. – Грінка І. посіли 13 місце (3-й клас).

У Чемпіонаті України на дистанції 3 класу зв’язка (студенти) Грінка А. – Бражнік Б. посіли 2 місце, зв’язка (учні) Андросов О. – Грінка І. – 4 місце.

Вітаємо усіх вихованців клубу! Готуємося до нових змагань та нових здобутків.